Porta KMI Poland, największy producent drzwi w Europie Środkowo-Wschodniej, rozwija eksport do Wietnamu. Tylko po trzech kwartałach 2017 r. Porta zwiększyła sprzedaż na ten rynek o 450% r/r.
Odkryj przepyszną nowość od WINIARY!
Firma Deka Trans wynajęła blisko 5 000 mkw. powierzchni magazynowo-biurowej z możliwością ekspansji do 6 500 mkw. w Panattoni Park Pruszków II. Najemcę w transakcji reprezentowała firma doradcza AXI IMMO.
• Choć oportunizm z ekonomicznego punktu widzenia wydaje się bardziej opłacalny, to bunt może jednak przynosić korzyści – przyciąga niezagospodarowane talenty oraz sprzyja powstawaniu wartościowego przywództwa.
Firma Dachser została uhonorowana tytułem Solidnego Pracodawcy Roku 2013 ziemi łódzkiej. Jest to jedno z najbardziej prestiżowych wyróżnień dotyczących zarządzania personelem w Polsce.
Protan Polska został wyróżniony w Programie Rzetelna Firma. To inicjatywa skierowana do przedsiębiorców, potwierdzająca ich przejrzystość i uczciwość płatniczą. Dzięki przystąpieniu do certyfikacji, firma podkreśla etycz
W ostatni weekend kwietnia otwarto nową galerię handlową Neptun w Starogardzie Gdańskim. Dekpol był generalnym wykonawcą inwestycji, a wartość kontraktu przekroczyła 100 mln zł.
Dach to ważny element każdej obiektu w stadninie. Hodowcy coraz częściej dostrzegają wpływ materiałów wykorzystanych w pokryciu dachowym na warunki hodowlane koni.
Zbliża się finał 7. edycji projektu Czyste Tatry – przedsięwzięcia jednoczącego wszystkich, którym leży na sercu dobro polskiej przyrody. Już 29 i 30 czerwca tysiące wolontariuszy wraz z Janem Niezbędnym będą sprzątać
Tradycyjne pierogi ruskie lub z mięsem, bigos, łazanki i krokiety – polska firma spożywcza Polish Village Bread wypuszcza na brytyjski rynek nową gamę wyrobów garmażeryjnych.