Błędy popełniane przy ociepleniu budynku często nie są widoczne na pierwszy rzut oka. Wady mogą ujawnić się dopiero po kilku latach – dlatego ważne jest, aby zadbać o każdy detal już na poziomie projektu
Pond 26 000 mkw. nowoczesnej powierzchni z przeznaczaniem pod logistykę powstanie w Kielcach dla Grupy VIVE. Inwestycję zrealizuje Panattoni Europe, a najemcę w negocjacjach warunków umowy najmu reprezentowała agencja AXI IMMO.
Migracja na Zachód oraz niedopasowany system kształcenia zawodowego od lat skutkują niedoborem wykwalifikowanych specjalistów w branży budowlanej.
Jak wynika z danych „Computerworld”, organizatora konkursu „Lider Informatyki”, polskie przedsiębiorstwa inwestują w IT więcej i efektywniej niż kiedyś, a wdrażane przez nie technologie mają coraz większy wpływ na bizn
Od marca br. handel w niedzielę będzie stopniowo ograniczany. Zgodnie z ustawą, którą 30 stycznia br. podpisał prezydent Andrzej Duda, począwszy od 11 marca, tylko dwie niedziele w miesiącu będą pracujące.
W swoich proekologicznych działaniach firma postanowiła zrobić kolejny krok: zmierzyła i równoważyła swój ślad węglowy, co zostało potwierdzone certyfikatem LowCO2.
Wczoraj na placu budowy stadionu miejskiego Promostal przeprowadził operację przestawienia ogromnego dźwigu Herkules na drugą stronę stacjonarnego dźwigu wieżowego. To kolejny etap prac konstrukcyjnych.
Ekspansja w czasie wzrostu – VI Kongres Dyrektorów Finansowych
Już we wtorek 7. lutego startują Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury BUDMA 2017.
Beiersdorf - producent NIVEA - rozszerza międzynarodowy program wsparcia o kwotę 50 milionów EURO