Francuski dostawca usług logistycznych i transportowych, firma FM Logistic, otworzyła w Bukareszcie specjalistyczny magazyn chłodniczy, który wychodzi naprzeciw zapotrzebowaniu rozwijającej się branży farmaceutycznej i sektorowi
Polski producent nowoczesnych kotłów centralnego ogrzewania – spółka TIS Group z Białegostoku – debiutuje na krajowych targach.
Zanim zostaliśmy postawieni w sytuacji przymusowej pracy zdalnej, wielu osobom wydawało się, że praca z domu jest mniej wydajna.
Niewypłacalności obejmują niezdolność do regulowania zobowiązań wobec dostawców, skutkującą upadłością bądź którąś z form postępowania restrukturyzacyjnego.
Na mocy przepisów tarcz antykryzysowych, przedsiębiorcy mający problemy finansowe otrzymali niezwykle użyteczne narzędzie ułatwiające przeprowadzenie procesu restrukturyzacji.
Okres letni dla wielu restauracji wiąże się ze spadkiem przychodów. Polacy wyjeżdżają na wakacyjne voyage, sezon grillowy w pełni, a ci którzy decydują się relaks, od czasu spędzonego w restauracji, wolą beztroskie pikniko
W ciągu zaledwie 2 lat od przystąpienia do inicjatywy RE100, firma zrobiła milowy krok w kierunku pełnej realizacji zobowiązania.
Trzy nowe linie technologiczne do produkcji przędzy wełnianej zwiększą moce produkcyjne białostockiej fabryki dywanów Agnella. Dzięki inwestycji firma uniezależni się od zewnętrznych dostaw przędzy i wzmocni swoją pozycję
9 kwietnia 2019 r. Great Place to Work® ogłosił listę laureatów konkursu „Najlepsze Miejsca Pracy Polska 2019”. Tegoroczne grono zwycięzców liczy aż 29 firm. W tym roku po raz pierwszy głównej liście laureatów towarzysz
Würth, światowy lider w dystrybucji produktów dla przemysłu, 2 października br. uroczyście świętował 25 lat działalności firmy na polskim rynku. Gala jubileuszowa odbyła się w nowej siedzibie firmy, która znajduje się pr