Euler Hermes, wiodący globalny ubezpieczyciel należności handlowych, zbadał sytuację firm w Polsce pod względem niewypłacalności.
Rozwijający się do niedawna dynamicznie rynek hotelarstwa, gastronomii i cateringu (HoReCa) został zablokowany przez koronawirusa. Dziś nikt nie ma wątpliwości, że powrót do dotychczasowej kondycji nie będzie łatwy.
Według najnowszego raportu Adzuna ponad 50 000 ofert zniknie z rynku pracy w ciągu dwudziestu lat w wyniku robotyzacji miejsc pracy. • 25% wakatów zniknie z polskiego rynku pracy do 2035 roku
Spółkę można założyć w systemie online już w 24h. Inaczej sprawa wygląda, gdy przedsiębiorca chce zakończyć działalność. I tutaj zaczynają się schody…
Rząd obiecał zwrot wydatków, jakie polskie rodziny poniosą z powodu wyższych rachunków za energię. Mimo to z roku na rok zużywamy jej więcej, co boleśnie odczuwają domowe budżety. Jak odciążyć portfele?
Kryzys chiński, spadek cen ropy, wojna w Syrii, dewaluacja rubla – wszystkie te zjawiska mają wpływ na sytuację białostockiego Promotechu. Mimo to spółka zamierza w tym roku rozwijać sprzedaż, dostosowując ofertę do rynku
Ponowne uruchomienie po niemal dwóch dekadach przerwy przejścia granicznego z Białorusią w Lipszczanach koło Lipska.
Pandemia COVID-19, która na kilka miesięcy zatrzymała cały świat może okazać się punktem zwrotnym. Jest jeden warunek – odbudowując gospodarkę nie wracajmy do tego co było, a idźmy w kierunku świata, w którym chcieliby�
Dziś Allianz zaprezentował siódmą edycję „Światowego raportu zamożności – Global Wealth Report”, badania, które poddaje szczegółowej analizie wartość aktywów i zadłużenia gospodarstw domowych w ponad 50 krajach.
Ubiegły rok minął spółce KAN pod znakiem ekspansji zagranicznej i inwestycji w rozbudowę Centrum logistyczno-produkcyjnego w białostockiej podstrefie Suwalskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. W tym roku spółka planuje kolejne