Biznes Handel

ZAKUPY PRZYSZŁOŚCI – CZYLI KIEDY PRZESTANIEMY CHODZIĆ DO SKLEPU?

ZAKUPY PRZYSZŁOŚCI – CZYLI KIEDY PRZESTANIEMY CHODZIĆ DO SKLEPU?
Już w niedalekiej przyszłości tradycyjne zakupy mogą odejść do lamusa. Co je zastąpi na globalną

Data publikacji: 2018-11-22
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: ZAKUPY PRZYSZŁOŚCI – CZYLI KIEDY PRZESTANIEMY CHODZIĆ DO SKLEPU?
Kategoria: BIZNES Handel

Już w niedalekiej przyszłości tradycyjne zakupy mogą odejść do lamusa. Co je zastąpi na globalną skalę?

Cotygodniowe zakupy w supermarkecie i wcześniejsze planowanie jadłospisu nie należą do naszych ulubionych obowiązków. Szukamy więc rozwiązań, które nas wyręczą. Już w niedalekiej przyszłości tradycyjne zakupy mogą odejść do lamusa. Co je zastąpi na globalną skalę? Sprzedaż wyłącznie przez internet? A może roboty, które ogarną wszystko za nas?

Inteligentne lodówki, zamawianie online, zakupy do domu

Nikt nie ma czasu na zakupy, nikt już nie czerpie z nich przyjemności i każdy chce je robić jak najrzadziej. Tłumy w supermarketach, unikanie super ofert, które nikomu nie są potrzebne czy nawet samo zastanawianie się, co kupić, może przyprawić o ból głowy. Można to jednak ułatwić! – Zachód już dawno idzie z duchem czasu i kupuje prawie wszystko online. Polacy także polubili ten rodzaj zakupów i około 80% z nas kupuje przez internet[1].

 – My w Cookingbox.pl postanowiliśmy pokazać, że można łatwo i przyjemnie zaplanować posiłki poprzez zamawianie do domu składników na konkretne dania wraz z przepisem. Dzięki temu w kilka chwil zaplanujemy jadłospis, a zakupy dostarczy nam do domu kurier w specjalnych boxach zapewniających 100% bezpieczeństwa żywności. To nowoczesne i wygodne rozwiązanie – mówi Adrian Lissy, twórca Cookingbox.pl

Zakupy na ulubione danie czekają na ciebie w sklepie!

Innym nowoczesnym rozwiązaniem, które już niedługo będzie można stosować w naszym kraju jest połączenie zakupów online z wizytą w naszym supermarkecie. Takie programy z powodzeniem wykorzystują np. w Niemczech. Teraz gdy chcemy przygotować choćby lasagne, musimy sprawdzić przepis, składniki, gramaturę, pojechać po nie do sklepu i dopiero możemy zacząć gotować, ponownie szukając przepisu. Wyobraźmy sobie, że wystarczy kliknąć na danie w internecie, a wszystkie potrzebne składniki czekają na nas w ulubionym markecie, gotowe i zapakowane, bez konieczności straty dwóch godzin na chodzenie po sklepie!

A to już wiesz?  Aż 84% Polaków oczekuje blokowania stron internetowych nielegalnych bukmacherów

Scenariusz rodem z filmu science fiction

O tym, kiedy należy zrobi zakupy, aby nie zostać niemiło zaskoczonym pustą lodówką przypomni nam… sama lodówka. To rozwiązanie już istnieje i możemy nabyć takie inteligentne urządzenie, które zwolni nas ze sprawdzania co i kiedy trzeba kupić.

Już za kilkanaście lat takie inteligentne lodówki nie tylko będą przypominać o tym co się skończyło, ale także same wysyłać sygnał o zakupach, które przyjadą domu ze sklepu bez naszej ingerencji. Trwają także prace nad sklepami, do których wjedziemy samochodem i wszystkie rzeczy nabędziemy bez wychodzenia z auta i mowa tu o supermarketach! W ciągu najbliższych 30 lat, większość prac w domu będzie wykonywana przez roboty. I nie chodzi tu tylko o roboty odkurzające, z których wielu z nas korzysta. Obowiązki domowe przejmą prawdziwe roboty i one właśnie będą decydowały o zakupach i naszych posiłkach, które także za nas przygotują.

– Czy chcemy czy nie, rozwój technologii jest nieunikniony. Warto się więc do niego przyzwyczajać i korzystać z nowych sposobów na zakupy, jakie oferuje rynek. My w Cookingbox.pl jesteśmy świadomi zmieniającego się świata, dlatego oferujemy zakupy dostarczane w jedynym tego typu cookingboxie na rynku. Przekonajmy się, jak łatwe i przyjemne mogą być zakupy – dodaje Adrian Lissy.

 

 

[1] http://niezalezna.pl/215546-jak-placimy-w-e-sklepach-i-co-najczesciej-kupuja-przez-internet-polacy

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
ZAKUPY PRZYSZŁOŚCI – CZYLI KIEDY PRZESTANIEMY CHODZIĆ DO SKLEPU? BIZNES, Handel - Już w niedalekiej przyszłości tradycyjne zakupy mogą odejść do lamusa. Co je zastąpi na globalną skalę?

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy